TEIRA3D DÜZCE FUARINDA !

TEIRA3D DÜZCE FUARINDA !
20.04.2019

Düzce'nin yerel basın kuruluşlarından birisi işte böyle yazdı: 

''Eğitimden sanayiye hayatımızı kolaylaştırmak için  hayatın her alanına giren Düzce markası yerli üretim yapan Teira 3d yazıcılar Türkiye Sanayiciler Odası öncülüğünde gerçekleştirilen Düzce fuarında tanılıyor. Teira tarafından tasarlanan 3D yazıcılar fuarda ilgi görüyor.    

Teira 3D firmasının plastix 250 modeli eğitim kurumlarında robotik kodlama atölyelerinde kullanılan 3d yazıcılar kodlama atölyelerinin vazgeçilmez parçası oldu. Bunun yanında mimarlar ve kalıp üreticileri prototiplerini bu cihazlarda hazırlıyorlar. Üretimi olmayan plastikleri bu cihazlarda kolaylıkla üretebiliyor.  Robot parçaları ve araç yedek parça üretimi yapılabiliyor.    


İşletme yöneticisi Serhat Topaloğlu , hazırladıkları cihaz hakkında bilgiler verdi . Uzaktan yönetibilir olmasının ve cihazdaki yangın sensörünün diğer yazıcılardan farklı kılan önemli bir özellik olduğuna dikkat çeken Topaloğlu “  Teira 3D plastix 250 modeli işlem alanı  250mmx250mm  yüksekliğinde 250 mm  olan etrafı tam kapalı bir kasa. Aynı zamanda titreşimi önleyici extra ayaklar da  bulunuyor. Birde uzaktan yönetilebilen cihazı bulunuyor. Cihazı açıp kapatabiliyorsunuz. Baskı başlatıp bitirilebiliyor. Bilgisayardan cihaz üzerine istediğiniz gibi müdahale edebiliyorsunuz. 100-300 mikron da baskı hassasiyeti bulunuyor.  Diğer üç boyutlu yazıcılardan ayıran özelliğide uzaktan yönetilebilir olması. Bir operatöre bağlı kalmadan uzaktan yönetilebilen bir cihaz özelliğini taşıyor. Bir diğer özelliği de yangın sensörünün bulunmasıdır. Şu anda metal yazıcı projemiz var ve ön prototipini hazırlıyoruz. Metal ile alakalı tüm sektörlere hitap edecektir” dedi. 

Nusrettin Mahallesi İstiklal Caddesi No:18 A Merkez/DÜZCE
info@teira3d.com
0552 424 11 08